KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15904186

nr 1590 4186

Oidentifierad konstnär. Signerad Albert, 1907, marin. Olja på duk, 50x85 cm, yttermått inklusive ram: 63x99 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 15 januari 2024
kl 20:27:00